ÚPRAVA FOTEK PRO INSTÁČ A FEJS

 9-15 zasedací místnost Laura Coffee, Horní 55, Hrabůvka

Cena: 2990 Kč/osoba

Lektorka: Renata Ptáčníková CEO Perspective Relations

Rezervace nutná, počet míst omezen na 15: renata@vivaostrava.cz

http://www.perspectiverelations.cz

Workshop Naučte se fotit a upravovat FOTKY MOBILEM pro Instagram a Facebook. Naučíte se za 1 den, jak vyfotit produkty a služby, mobilní APLIKACE, a jak v nich fotku upravit, TRENDY, které vám pomohou prodávat. 

AKA jak to dobře MOBILEM vyfotit Jak to dobře MOBILEM vyfotit, pak to upravit appkama samozřejmě taky v mobilu, protože na dlouhé kompozice už instantní svět ani nemá čas, a jak tím prodat, se dozvíte na tomhle W•O•R•K•S•H•O•P•U.

Ve workshopu se naučíte:

FOCENÍ:

- Umístění a zákonitosti prostředí

- Kdy použít jaký úhel a proč je důležitý

- Budiž SVĚTLO

- Appky, k focení

EDITACE:

- Příběh

- Appky k úpravě fotek

- Zásady a tipy k Instagramu a Facebooku

- Appky, které udělají vaše sítě i jídlo zajímavějším

S sebou:

Pokud se chcete přihlásit, měli byste vlastnit dobrý mobil s kvalitním foťákem. Doporučuju Iphone 6 nahoru, Huawei nebo Sony vysoké kvality.

Kurz je veden jako workshop, počet míst je omezen. Na místě budou rekvizity k focení, pokud máte své jídlo a chcete se naučit pracovat právě s ním, vezměte ho s sebou. Očekávejte výstup z komfortní zóny. Kurz nedoporučuji pro ty, kterým jej dáte příkazem či jako dárek. Aby fotky byly krásné, a kurz efektivní, musí bavit. Díky za pochopení. 

Přihlášení:

Pro přihlášení pište email renata@vivaostrava.cz, a prosím, hned pošlete své FAKTURAČNÍ ÚDAJE. Kurz zaplaťte prosím obratem. Počet míst je omezen na 15 účastníků. 

Reference:

"Renátka je ŽIVEL, dokáže zaujmout, strhnout, inspirovat.
Velmi ovlivnila můj pohled na sociální sítě a nejen na ně!"


Jedním slovem wow. Tak nabitý workshop, jsem ještě nezažila. Renča to do vás hltí všemi možnými způsoby. Je to pořádné rodeo, které ale ví co dělá. Po workshopu úprava fotek, vím co mám dělat. Moc díky Reni, byla to smršť ale stálo to zato. :-)


"Moje první školení u Renaty mě hodně bavilo. Spousta užitečných informací, na které byste přicházeli pár týdnů, ne-li měsíců, jsou vměstnány do pár hodit. Renata "jede bomby", aby vám všechno to info stihla říct a energie, kterou má, by zaplnila pár místností. Těším se na další seminář Instagram je král a na spoustu dalších, i soukromých hodin, které chci absolvovat, protože Renča mě fakt baví!" 


"Zažil jsem první školení s Renatou Ptáčníkovou a musím říct, že podobnou terapií jsem snad nikdy neprošel :-))) Vyřčená slova směřovala rovnou do trávicího traktu. Doporučuji!" 


"Školení na téma krátká videa pro Instagram a facebook s Renatou Ptáčníkovou bylo nad rámec mých očekávání. Renata je tak trochu magor (v dobrém slova smyslu) a můžete si být jisti, že žádné školení, ani na to nejnudnější téma ,s ní nebude nuda. Navíc dostanete k hlavnímu obsahu, se kterým počítáte, kondenzované veškeré relevantní informace, jejichž hledáním byste trávili hodiny a hodiny, pokud byste měli štěstí a vůbec je našli. Po 5 hodinách školení znám software, základní techniky, principy, tipy a aktuální statistiky a srovnání. Mé první video vzniklo na místě, měli jsme na ně 40 minut a při jeho zpracovaní jsem měla pocity podobné těm u státnic. Nicméně, už se nemusím stydět před mládětem, které točilo filmy s lego figurkami na telefon již v 8 letech. Děkuji strašně moc. Všem doporučuji." SASANKA GERBERTZ, módní návrhářka a majitelka obchodů CITY FOLKLORE


"Asi tu nenapíšu takové romány v hodnocení, jako ostatní, ale za mě to zkrátka vystihuje 5 hvězd. Renča je prostě skvělá, nejen, co se businessu týče, ale také jako člověk. Příjemně se s ní pracuje, otvírá oči, nebere si servítky, je upřímná - což v dnešní době je ZLATO :-) Moc mi pomohla v inklubátoru, kde nás spolu s jejím týmem připravovala na cestu v podnikání, několikrát mi byla velkou rádkyní co se PR týče, marketingu...ale vůbec, s ní stačí chvilku přátelsky posedět (pokud ji stihnete) ;-) a sype jeden nápad a zajímavý point za druhým. Její kampaně mají smysl, její práce mě baví, její rukopis je originální - Highly recommended !" DAN ŠKUBAL, majitel bistra BLACK KALE OSTRAVA