Školení pro univerzity ČR

Marta Bergmanová reviewed Perspective Relations — 5 star

June 14 · 

Reni děkuju. Je to tak velké děkuju, že se mé v hlavě ani nevejde na monitor :-)školení je plné praxe, diskuze, sdílení a hledání řešení. Umíš do člověka vpravit nejen poznatky, ale tu správnou energii, byl to úžasný zážitek, určitě se ještě uvidíme! 

Marta Bergmanová Milá Reni, byla jsem už podruhé na školení s tebou, tentokrát v Brně. Bylo to skvělé, jak jinak 

Daniel Rodriguez reviewed Perspective Relations — 5 star

February 21 · 

Ste Bu reviewed Perspective Relations — 5 star

February 21 · 

Renču jsem měla možnost poznat osobně během série seminářů PR a marketingu sociálních sítí. Je to charismatická profesionální mentorka a zkušená marketérka, která s nadšením a upřímností sdílí své zkušenosti z oblasti PR a jejíž kvalitní práce jde vidět na mnoha projektech. Pracuje s lidmi zcela přirozeně, neustále jde s dobou a často je díky své kreativitě o krok napřed. Nejvíc si na ní cením toho, že dokáže být také naprosto praktická, vnáší do českého prostředí svěží otevřený přístup k práci a s lehkostí ukazuje lidem, jak si v PR najít svou cestu. Doporučuju! 

Alice Šustková / Kariéra Ostrava reviewed Perspective Relations — 5 star

February 17 · 

Sovy (ani kočky) nejsou, čím se zdají být a FB školení v podání Renči není obyčejné FB školení, ale hlubinnou sondou do nitra duše, fungování vesmíru a života na zemi. Bylo to bezva, zábavné, poučné i náročné a jsem ráda, že jsem u toho mohla být!

Petra Polesová reviewed Perspective Relations — 5 star

February 16 · 

Renča je nezřízená a velice energická éterická bytost. Její přehled o tom, jak dělat věci jednoduše, ale zároveň stylově a vkusně, je neuvěřitelný. Setkání s ní jsou velice inspirativní, člověk si sáhne do svědomí a uvědomí si, jak tvořit trochu jinak, především však hravě a se srdíčkem. 

Lucie Rýcová reviewed Perspective Relations — 5 star

February 16 · 

Netradiční pojetí, které vede k hlubšímu zamyšlení nad vnímáním běžného. Hravě, rychle a jednoduše je možné dělat super věci. Očekávejte nečekané 

Dana JurkaVtpup reviewed Perspective Relations — 5 star

February 16 · 

Renča je kreativní, inspirativní a vnímavá PRistka. Na jejích kurzech sedět za počítačem nebudete. Pěkně ven do reality a tvořit autentický obsah. Díky za tuhle cestu.