REKLAMY NA INSTAGRAMU A FACEBOOKU 20/11/2020

20/11/2019 v 9:30 - 15:30 Laura Coffee Hrabůvka 2990 Kč/osoba

20/11/2020 od 9:30-15:30 Viva Ostrava Horní 55 Hrabůvka


Kdyby jste si mohli představit, že PRODEJ není nic, co byste MUSELI dělat. Mohli byste lidem jen dát vědět, co děláte, a oni by to rádi kupovali. Třeba za to “může” postoj a uvědomění. A třeba je váš život jako neoloupaná mandarinka. Všechno, co jste se chtěli naučit o reklamách na Instagramu a Facebooku, a báli jste se.

Máte jedinečné 4 sekundy na to, abyste zaujali. Online svět nabízí prozatím finančně dostupné možnosti REKLAMY na sítích jako jsou FACEBOOK a INSTAGRAM. Jenže jak fungují? Kolik do nich investovat, jak a kdy? Jakou použít formu, typ příspěvku, na co cílit? Pokud cítíte, že jste dobře připraveni (doporučuji navštívit některý z mých 3 kurzů: Instagram je král, Krátká videa pro Insta a Fejs, Úprava fotek pro sítě), je čas posunout se k poslednímu kroku: PROPAGOVAT SVÉ VÝROBKY, SLUŽBY formou REKLAMY na Facebooku a Instagramu. Bez absolvování předchozích kurzů je velmi dobré znát velmi dobře prostředí, možnosti a nástroje těchto dvou sítí a umět vytvářet dokonalý obsah.

Online svět nestojí moc peněz. Je to zajímavá forma reklamy. Veškerou reklamu tvoří obsah, který baví vás i zákazníky. Jinak už to dnes nejde. Proto se podíváme na možné nástroje, kterými je možné ho vytvářet. 

Naučíte se:

- pracovat s BUSINESS FACEBOOK MANAGEREM (pro Facebook i Instagram)

- vytvářet různé formy REKLAMY

- dozvíte se, kolik optimálně investovat do příspěvku peněz 

- naučíte se rychle zadávat reklamu z MOBILU

- měřit úspěšnost reklamy

- krátce si ukážeme STRATEGII, kterou si můžete vytvořit pro CELISTVOST a ÚSPĚŠNOST PRODEJE

Cena: 2990 Kč/osoba

Lektorka: Renata Ptáčníková CEO Perspective Relations

Rezervace nutná, počet míst omezen na 15: renata@vivaostrava.cz. Prosím pošlete s rezervací přímo i vaše fakturační údaje. Díky.

Přineste si s sebou:

- výkonný mobil novějšího typu (Iphone 5S , +.., novější a dražší typy jiných mobilů)

- Notebook

- Firemní kartu (fyzicky) pro zadávání reklam, na které máte finanční hotovost alespoň 1500 Kč  - nastavenou s povolením pro internetové platby 

- Před účastí na kurzu vás prosím nainstalovat do mobilu program Canva nebo Creative Cloud a FontMania a Snapseed.

CENA: 2990,- Kč/Osoba

Rezervace emailem: renata@vivaostrava.cz PROSÍM POŠLETE ROVNOU VAŠE FAKTURAČNÍ ÚDAJE.

Těším se moc, Renata

Reference:

Jedním slovem wow. Tak nabitý workshop, jsem ještě nezažila. Renča to do vás hltí všemi možnými způsoby. Je to pořádné rodeo, které ale ví co dělá. Po workshopu úprava fotek, vím co mám dělat. Moc díky Reni, byla to smršť ale stálo to zato. :-)