REKLAMY NA INSTAGRAMU A FACEBOOKU 13/11/2018 Viva Ostrava

13/11/2018 od 9-15 Viva Ostrava Horní 55 Hrabůvka

Cena: 2400 Kč/osoba

Lektorka: Renata Ptáčníková CEO Perspective Relations

Rezervace nutná, počet míst omezen na 15: renata@vivaostrava.cz. Prosím pošlete s rezervací přímo i vaše fakturační údaje. Díky.


Kdyby jste si mohli představit, že PRODEJ není nic, co byste MUSELI dělat. Mohli byste lidem jen dát vědět, co děláte, a oni by to rádi kupovali. Třeba za to “může” postoj a uvědomění. A třeba je váš život jako neoloupaná mandarinka. Všechno, co jste se chtěli naučit o reklamách na Instagramu a Facebooku, a báli jste se.

Máte jedinečné 4 sekundy na to, abyste zaujali. Online svět nabízí prozatím finančně dostupné možnosti REKLAMY na sítích jako jsou FACEBOOK a INSTAGRAM. Jenže jak fungují? Kolik do nich investovat, jak a kdy? Jakou použít formu, typ příspěvku, na co cílit? Pokud cítíte, že jste dobře připraveni (doporučuji navštívit některý z mých 3 kurzů: Instagram je král, Krátká videa pro Insta a Fejs, Úprava fotek pro sítě), je čas posunout se k poslednímu kroku: PROPAGOVAT SVÉ VÝROBKY, SLUŽBY formou REKLAMY na Facebooku a Instagramu. Bez absolvování předchozích kurzů je velmi dobré znát velmi dobře prostředí, možnosti a nástroje těchto dvou sítí a umět vytvářet dokonalý obsah.

Online svět nestojí moc peněz. Je to zajímavá forma reklamy. Veškerou reklamu tvoří obsah, který baví vás i zákazníky. Jinak už to dnes nejde. Proto se podíváme na možné nástroje, kterými je možné ho vytvářet. 

Naučíte se:

- pracovat s BUSINESS FACEBOOK MANAGEREM (pro Facebook i Instagram)

- vytvářet různé formy REKLAMY

- dozvíte se, kolik optimálně investovat do příspěvku peněz 

- naučíte se rychle zadávat reklamu z MOBILU

- měřit úspěšnost reklamy

- krátce si ukážeme STRATEGII, kterou si můžete vytvořit pro CELISTVOST a ÚSPĚŠNOST PRODEJE

Přineste si s sebou:

- výkonný mobil novějšího typu (Iphone 5S , +.., novější a dražší typy jiných mobilů)

- Notebook

- Firemní kartu (fyzicky) pro zadávání reklam, na které máte finanční hotovost alespoň 1500 Kč  - nastavenou s povolením pro internetové platby 

- Před účastí na kurzu vás prosím nainstalovat do mobilu program Canva nebo Creative Cloud a FontMania a Snapseed.

CENA: 2400,- Kč/Osoba

Rezervace emailem: renata@vivaostrava.cz PROSÍM POŠLETE ROVNOU VAŠE FAKTURAČNÍ ÚDAJE.

Těším se moc, Renata