ONLINE Jak se prodat na sociálních sítích v období krize 9/4/2020

Jak se uživit, jak prodat svůj projekt, svou firmu v období krize a karantény? Jak využít svůj potenciál, přeprogramovat sama sebe na novou dobu, nebát se změny, jak na nový marketing, který je nastaven na tzv. nové podnikání?

Ať už si to uvědomujete, nebo ne, svět a marketing, který jste znali a praktikovali před obdobím karantény, se po jejím ukončení bude diametrální lišit. Jak se v tomto období připravit na to co bude potom, když nikdo neví, kdy to skončí, a jaký bude svět, business a marketing v budoucnosti? Je úplně jedno co si o tom myslíte, protože už se to děje.

Obsah


•Na krátkém úvodním workshopu vám pomůžu přiblížit nové možnosti, které tato doba přináší, využít je ve prospěch svůj, i ve prospěch společnosti, a přiblížím vám principy nového podnikání, tak, jak jsem jí napsala v mé knize: NOVÉ PODNIKÁNÍ. Pochopíte principy 1+ 1 = 3

•Krátkými vstupy vás můžu inspirovat k dalším krokům v rámci vaší firmy nebo projektu, jak dál, jak teď, jak se na období "POTOM" připravit.

• Ukážu vám možnosti, a projekty, kterým se to právě teď daří, řada z nich jsou klienti, které jsem školila na workshopech, aniž bych o této skutečnosti věděla, že nastane.


POSTUP PŘIHLÁŠENÍ


1. Pošli email na renata@perspectiverelations.cz s žádostí o kurz
2. Po vyzvání pošleš 790 Kč na účet
3. Přidej se po zaplacení do skupiny na facebooku NOVÉ PODNIKÁNÍ

Díky.

"Renata Ptáčníková je v Ostravě pojem už mnoho let – dříve provozovala skvělé centrum Viva v Ostravě-Hrabůvce, nyní školí takzvané lidské PR, používání sociálních sítí a marketing (Perspective Relations). Je jógová učitelka a lektorka thajských masáží. Její workshop je vhodný pro každého, kdo si svůj život řídí podle svého, je na volné noze – nebo na ní chce být – a potřebuje se zviditelnit."