KRÁTKÁ VIDEA PRO INSTAGRAM A FACEBOOK 6/11/2020

1/10/2019 Laura Coffee Velká kajuta 2990 Kč/osoba

6/11/2020 od 9-15 h

Zasedací místnost Laura Coffee (Horní 55, Hrabůvka)

Rezervace: Renata@vivaostrava.cz

Cena: 2990 Kč


Krátká VIDEA pro Instagram a Facebook: Videa z mobilu/ Gify/ Živá vysílání/APLIKACE

Někdy místo fotky chcete dát na sítě video. Nemáte víc než mobil a po ruce jsou jen kolegové a nápad. Perfektní východisko pro tzv. "fresh obsah" na sociální sítě! Budeme pracovat s Imovie, ukážeme si jak jednoduše stříhat videa, jejich délku i průběh tak, aby zaujaly. O zachycení pozornosti na internetu kráčí víc, než kde jinde.  Jaké aplikace použít pro pořízení, kdy kterou vybrat, kde je umístit a jak se bude zobrazovat? Od aplikací na pořízení po aplikace na stříhání až po hashtagy k uploadu.

Workshop je pro podnikatele i zaměstnance, kteří chtějí něčím oživit své sociální sítě, tvoří krátké návody nebo krátké propagace svých výrobků, ale i pro lidi, kteří chtějí mluvit do krátkých videí. Je určen pro trochu pokročilé marketéry, kteří už mají alespoň základní znalost, jak fotit a nahrávat videa. 

Co musíte vzít s sebou: Ať chcete nebo ne, bez kvalitnějšího přístroje to nejde. Doporučuju Iphone od 5 nahoru, Huaway nebo jakýkoliv telefon, který hezky fotí a natáčí v dobré kvalitě. Pokud chcete být dobře připravení, stáhněte si do mobilu Imovie a kupte si mikrofon https://vseprokamery.com/vse-pro-kamery/1939-klopovy-mikrofon-nejen-pro-gopro.html?gclid=Cj0KCQiA2Y_UBRCGARIsALglqQ3AvZR-n8gD8eI2m7rMZRyzE-CsUjfom9gUwYB7G8wH0eHayi9dsGEaAg2AEALw_wcB

Naučíte se:

  • Typy dynamických médií
  • Jak a kdy použít video místo statického obrázku
  • Formáty videí, typy a sítě jednoduše KAM CO DÁVAT A PROČ
  • Programy a appky pro natáčení a stříhání
  • Natáčení videí - celý proces (od natočení přes střih a produkci) VŠE JEDNODUŠE
  • Čím natáčet a proč
  • Jak se liší videa na sítě a videa do televize
  • Videa jako čerstvý obsah pro sociální sítě
  • Živé vysílání
  • Jak nabídnout "sebe" a "svůj produkt" přes své hodnoty 

S sebou:

Pokud se chcete přihlásit, měli byste vlastnit dobrý mobil s kvalitním foťákem. Doporučuju Iphone 6 nahoru, Huawei nebo Sony vysoké kvality.

Kurz je veden jako workshop, počet míst je omezen. Na místě budou rekvizity k focení, pokud máte své jídlo a chcete se naučit pracovat právě s ním, vezměte ho s sebou. Očekávejte výstup z komfortní zóny. Kurz nedoporučuji pro ty, kterým jej dáte příkazem či jako dárek. Aby byly videa zábavné a krásné, a kurz efektivní, musí bavit. Díky za pochopení. 

Přihlášení:

Pro přihlášení pište email renata@vivaostrava.cz a prosím, hned pošlete své FAKTURAČNÍ ÚDAJE. Kurz zaplaťte prosím obratem. Počet míst je pro 15 účastníků. 

Reference:

Jedním slovem wow. Tak nabitý workshop, jsem ještě nezažila. Renča to do vás hltí všemi možnými způsoby. Je to pořádné rodeo, které ale ví co dělá. Po workshopu úprava fotek, vím co mám dělat. Moc díky Reni, byla to smršť ale stálo to zato. :-)