Jak fotit jídlo mobilem na sítě

Workshop

Lektorka: Renata Ptáčníková

Cena: 2990 Kč

Rezervace: renata@vivaostrava.cz

Pro všechny milovníky jídla, bloggery, labužníky, kavárníky, restauratéry i hoteliéry, tvůrců gastro festivalů nebo kvalitních pekařů. Bez dobrých fotek, jejich KAŽDODENNÍHO vyfocení na Instagram nebo Facebook z dobrého úhlu, při dobrém světle s dobrými pravidly, se neobejdete. Co je dobré? (Tedy kromě vašeho jídla.) Na sítích potřebujete vystavit své pochoutky téměř každý den.Úspěšné restaurace nebo bloggerypoznáte podle několika důležitých bodů, kterými se jejich fotky vyznačují. Příjďte se na kurz dozvědět něco o focení fotek jídla a jak jej dát na sítě, aby zaujaly.

Ve workshopu se naučíte:

FOCENÍ:

- Umístění a zákonitosti prostředí

- Kdy použít jaký úhel a proč je důležitý

- Budiž SVĚTLO

- Lidé a jídlo

- Prostor

- Appky, k focení

EDITACE:

- Příběh

- Appky k úpravě fotek

- Zásady a tipy k Instagramu a Facebooku

- Appky, které udělají vaše sítě i jídlo zajímavějším

S sebou:

Pokud se chcete přihlásit, měli byste vlastnit dobrý mobil s kvalitním foťákem. Doporučuju Iphone 6 nahoru, Huawei nebo Sony vysoké kvality.

Kurz je veden jako workshop, počet míst je omezen. Na místě budou rekvizity k focení, pokud máte své jídlo a chcete se naučit pracovat právě s ním, vezměte ho s sebou. Očekávejte výstup z komfortní zóny. Kurz nedoporučuji pro ty, kterým jej dáte příkazem či jako dárek. Aby fotky byly krásné, a kurz efektivní, musí bavit. Díky za pochopení. 

Přihlášení:

Pro přihlášení pište email a prosím, hned pošlete své FAKTURAČNÍ ÚDAJE. Kurz zaplaťte prosím obratem. Počet míst je omezen na 15 účastníků.