Jak a proč být viděn na Facebooku a Instagramu?

Přijala jsem pozvání a udělala kurz pro Shanti Yoga Studio v centru Ostravy. Text je originální z jejich webových stránek. Celý odkaz i pro přihlášení najdete zde.

"Renata Ptáčníková je v Ostravě pojem už mnoho let – dříve provozovala skvělé centrum Viva v Ostravě-Hrabůvce, nyní školí takzvané lidské PR, používání sociálních sítí a marketing (Perspective Relations). Je jógová učitelka a lektorka thajských masáží. Její workshop u nás v Shanti je vhodný pro každého, kdo si svůj život řídí podle svého, je na volné noze – nebo na ní chce být – a potřebuje se zviditelnit. Tedy pro jógové učitele, terapeuty a další profese!"

On-line svět nestojí moc peněz. Je to pořád velmi zajímavá forma marketingu, sebevyjádření a komunikace. Jak na online obsah, který baví vás i zákazníky?Podíváme se na možné nástroje a dvě důležité sociální sítě.


Kurz má tři části:


Povedou vás k ucelenému pochopení on-line marketingu a jeho zábavnému a účinnému používání:

INSTAGRAM
- je pro některé obchodníky důležitější a účinnější síť než facebook nebo web. Na kurzu se dozvíte, jak jej používat tak, abyste dokázali nabídnout sebe a své produkty co nejsrozumitelněji a podpořili jejich prodej. Instagramem docela dobře můžete tvořit i svou firemní identitu, značku a sdílet své hodnoty. Zároveň jím dobře zacílíte na mladší cílovou skupinu. Ukážeme si, jak Instagram použít při prodeji oděvů, šperků, občerstvení, rukodělných výrobků, služeb. Projdeme firemní hodnoty, abychom je následně mohli pomocí fotek dobře představit vašim klientům
- kde je místo pro Instagram
- jak jej propojit se svou kampaní nebo jménem
- jedním z důležitých bodů workshopu budou také hashtagy alias klíčová slova
- dozvíte se možnosti využívání tzv. Influencerů, Instagramerů a propojení s ostatními sítěmi

FACEBOOK
- v posledním roce hodně ztrácí, ale stále má tři velmi důležité funkce, jakými je možné dát o sobě vědět
- které to jsou?
- jak se používají?
- co patří na Facebook?

APPKY, APPKY, APPKY!
- Co dokážete s některými programy, které školím? Úplně jiný vizuální obsah! Jiné pocity u klienta. Větší míru pozornosti. Dokonce se to naučíte na mobilu, protože čerstvý obsah pro sociální sítě nemá být vytvářen dlouho v kanceláři u PC, myslím si, že tohle zabíjí kreativitu.
- Ukážu vám appky, s kterými mistrně zvládnete sítě na velmi profesionální úrovni. Na kurz doporučuji iPhone, Huawei vyšší řady
- A součástí budou i mobilní appky pro úpravu médií pro sociální sítě, tipy na mobilní telefony, se kterými TO kreativně a efektivně zvládnete.


Kdy? Kde? Za kolik?


čtvrtek 27. září 2018
9.00–15.00 hod.
- učebna TCM Academy (vedle jógového studia)
- Šubertova 4, Ostrava
- 1 500 Kč

Bližší informace (ale nikoliv přihlášení) u lektorky:
- Ing. Renata Ptáčníková
- telefon: +420 602 944 993
- e-mail: renata@vivaostrava.cz


Přihlášky:


- na kurz je nutné se přihlásit předem! Přihlášky přijímáme do 20. 9.
- přihlášky posílejte na e-mailovou adresu shantiyogaostrava@gmail.com
- místo máte rezervováno po zaplacení účastnického poplatku na účet Shanti Academy, bankovní spojení: 1292729016/3030 (Airbank), variabilní symbol: 27092018 (fakturu si můžete vyžádat předem; při platbě předem bez faktury dostanete doklad před začátkem workshopu)

!!! Poznámka:
- protože v TCM Academy není wi-fi, doporučujeme mít na mobilu zprovozněnou možnost přihlásit se přes osobní hotspot (iPhone) nebo Wi-fi hotspot (u Androidu) a nějaká data…